2.kolo Hill´s Cup 2011

17.05.2011 21:11

Druhý závod letošního ročníku seriálu Hill´s Cup, který proběhl 14.-15.5.2011 v Horním Bezděkově pod taktovkou ředitele závodu Šimona Cipra, byl úspěchem pro barvy SK Děti Severu v dílčích disciplínách, ale též, co do celkového pořadí. Martina Štěpánková se po tomto závodě pevně usadilav čele poháru.

Z dílčích výsledků náš tým obsadil též několikrát stupně vítězů. Martina Štěpánková obsadila první místo v disciplíně Scooter1. Ta byla právě na tomto závodě započítávána do poháru Hill´s. Další koloběžkářkou byla Vendula Pekárková, která obsadila pátou pozici a v seriálu se drží na průběžné třetí příčce. Jirka Jílek opět výborným výkonem v canicrossu příchozích obsadil první místo. Svou závodní premiéru si zde užila Míla Martincová a hned úspěšně. V bikejeringu žen, po excelentním výkonu druhý den, dosáhla na bronzovou medaili. O zlatou medaili svedl v canicrossu mužů obrovský boj i Dušan Erbs, kterému se podařilo porazit o celkově 28 sekund svého přemožitele z minulého závodu v Plzni Petra Fochlera. Dušan s Artušem brali ještě medaili ve vloženém závodě Caniduatlon-běh + scooter. Zde neodolali náporu Jirky Suchého a obsadili tak po náročném dvoudenním zápolení v canicrossu druhou příčku.